PREPARÁTY PRO OŠETŘENÍ RUKOU A NOHOU

Na ošetření používám kosmetiku z řady AROMATERAPIE  KAREL HADEK.
Je to přírodní kosmetika, která klade vysoké nároky na nákup certifikovaných surovin nejvyšší kvality. Mám s ní velice dobré zkušenosti.

PREPARÁTY NA OŠETŘENÍ NOHOU

Série našich kosmetických preparátů by nebyla kompletní, kdybychom nepředstavili preparáty na ošetření dolních končetin – extrémně namáhanou část lidského těla. Tyto preparáty se těší oblibě zvláště u starší generace, pro kterou byly původně v polovině osmdesátých let minulého století ve spolupráci s různými organizacemi seniorů vyvinuty. Nohy seniorů vyžadují především dokonalé ošetření proti únavě. 

Nohy nám slouží každodenně, proto doporučujeme i jejich každodenní ošetřování. 
Plísňová onemocnění nohou a nehtů se šíří v naší populaci stále rychleji. Danou skutečnost potvrzuje i řada pedikérských a dermatologických pracovišť, kam však přicházejí povětšinou pouze lidé s vysoce rozvinutou formou tohoto onemocnění. V pokročilém stadiu choroby bývá zvykem používat i tak drastické řešení jako např. stržení postiženého nehtu. Ani tento nepříjemný zákrok ale nezaručuje trvalý úspěch, protože dochází k reinfekci. Choroba se vyvíjí pozvolna, často přechází do chronické podoby a v některých případech se poměrně rychle šíří i na další místa. Proto je nutné ji léčit již od prvních projevů a dlouhodobě.

Speciální preparáty MYKOSAN N  a MYKOSAN H se osvědčily jako účinné kosmetické preparáty na ošetřování nohou postižených plísněmi. Obě receptury jsem vypracoval na začátku osmdesátých let
minulého století na základě specifických poznatků jak z oblasti aromaterapie, tak i života plísní. I přes více než čtvrt století existence preparátů na trhu se jejich účinnost díky konsekventnímu dodržování původních poznatků udržuje na maximu a neklesá, jako je tomu běžně u farmaceutických výrobků.

PREPARÁTY PRO OŠETŘENÍ NOHOU


ŠPANĚLSKÁ KOSMETIKA CORPORA – NOVASILK FEET

Zábal na chodidla NOVASILK FEET obsahuje stejné aktivní látky jako  zábal  Novasilk Hands. Posiluje, hydratuje a zjemňuje  pokožku  nohou,  stimuluje buněčnou regeneraci a obnovuje jemnost a pružnost suché a ztvrdlé kůže. Praktické provedení v podobě  návleků  usnadňuje aplikaci a umožňuje rychlé vstřebání aktivních látek.


FOOTLOGIX PEDICEUTICALS

Footlogix je první a jedinou pedikúrní  péčí na světě s pěnovou řadou Pediceuticals, kterou vyvynula KATRIN von GAVEL, jedna z předních autorit v oblasti pediatrie v Severní Americe a skutečná průkopnice v péči o nohy.
V souladu s měnícím se přístupem k potřebám v péči o nohy odborníků a jejich klientů, byla vědecky vyvynuta  transformační řada Footlogix Pediceuticals,  s jedinečným Dermal  Infusion Technology ( DIT ) a Spiraleen  pro podiatristy, pedikuristy a profesionály. Umožňuje řešení kožních problémů, napomáhá aktivním složkám proniknout rychleji  a hlouběji do problematické kůže na nohou.
Výsledky jsou vidět již za několik dní! Od zvláčnění suché kůže po řešení více problematických potíží způsobených cukrovkou. Bylo klinicky prokázáno, že jedinečné složení Footlogix  obnovuje kůži a nehty na nohou.

Poskytuje našim zákazníkům zdravé a šťastné nohy.

  • FOOTLOGIX  PEDICEUTICALS obsahují  Dermal Infusion  Technology (DIT), což je technologie založena na zkušenostech s evropskými kořeny v kombinaci se Severoamerickou inovací.
  • FOOTLOGIX PEDICEUTICALS  neobsahují syntetické oleje, které blokují vstup do pokožky, a proto pěna okamžitě proniká do vrstev epidermis, aniž by zanechala mastný film na kůži.

Tyto produkty jsou:

  •  BEZ OKLUZE  nevytváří neprůchodný, nepropustný film, tudíž nenarušují ani nebrání přirozené       funkci pokožky.
  •  NEMASTNÉ  ponožky i boty lze nosit ihned po aplikaci pěny, nezničí ani kompresní punčochy.,,Jednoduše naneste a můžete jít“
  • HYGIENICKÉ  aplikátory mají uzavřený systém, který brání proniknutí vzduchu a bakterií do obalu produktu, čímž nedochází ke kontaminaci a umožňuje tak antibakteriální dávkování.
  • EFEKTIVNÍ  pečuje o problematickou pokožku nohou od suché pleti až po diabetickou nohu, chrání pleť před infekcemi.
  • SNADNO POUŽITELNÉ  produkty se rychle vstřebávají, což umožňuje jednoduchou a rychlou aplikaci.
  • ÚČINNÉ  překvapivé výsledky po první aplikaci a viditelné změny již v pouhých pár dnech.
  • SCHVÁLENÉ  předními lékaři a podiatry po celé Evropě a Severní Americe.
  • TRANSFORMUJÍCÍ  znásobí výsledek pedikúrního ošetření, protože  ,, SNOUBENÍ MEDICÍNY S PEDIKÚROU“ bude vidět.PREPARÁTY NA OŠETŘENÍ RUKOU

Málokdo si uvědomuje, že jsou to právě ruce, které, ať již častým mytím či v rámci domácích prací, přicházejí velmi často do kontaktu s mycími prostředky. Nelze se zmiňovat jen o domácích pracích. Máme zde různá povolání, při jejichž výkonu dochází k značnému zatěžování a stresování pokožky rukou. Aniž bychom si činili nárok na jejich komplexní jmenování, uveďme několik z nich: zdravotní personál, kadeřnice, zahradnice… To se netýká pouze žen. Je i mnoho mužských profesí, např. tiskaři, svářeči, soustružníci, automechanici apod., kde pokožka rukou je jejich výkonem permanentně namáhána. Kontaktu s okolím se nevyhne nikdo a tak i pro vedoucí pracovníky, asistentky, obchodní zástupce, pracovnice v bankách a kancelářích jsou ruce jejich osobní vizitkou! Proto je nemůžeme opomenout, neboť i ony vypovídají o stavu pokožky a věku. Ruce a nehtová lůžka velmi trpí a důsledkem je přesušená, poškozená pokožka rukou. Mluvíme zatím jen o kosmetických problémech, které v mnoha případech jsou předzvěstí důsledků zdravotních, např. profesně získané ekzémy. Panem Karlem Hadkem vyvinutá terapie využívá poznatků několika vědních oborů – aromaterapie, fyzioterapie a termoterapie.

PREPARÁTY PRO OŠETŘENÍ RUKOU

ŠPANĚLSKÁ KOSMETIKA CORPORA
- ZÁBAL NA RUCE NOVASILK HANDS

Zábal na ruce NOVASILK HANDS je obohacen o ureu a výtažek z aloe vera, jež mají hydratační účinky. Olivový olej pokožku hydratuje, obnovuje její elasticitu a zjemňuje ji, antioxidanty ji chrání před působením vlivů vnějšího okolí. Přírodní změkčovadla pokožce navracejí mladistvý vzhled. Zábal podporuje regeneraci kožních buněk, obnovuje úroveň hydratace a zmírňuje nepříjemné pocity suché či zdrsnělé pokožky. Inovační provedení zábalu v podobě rukavic umožňuje rychlé proniknutí aktivních látek do pokožky.

 

Používaná kosmetika