POUŽÍVANÁ KOSMETIKA

Výsledek obrázku pro SELVERTTHALAC

Výsledek obrázku pro SELVERT

Selvert je exkluzivní švýcarská profesionální pěstící kosmetika s rozsáhlým sortimentem kosmetických produktů. Výroba je zaměřena pouze na výrobky nejvyšší kvality. Dnes tato společnost patří mezi nejkvalitnější specializované výrobce značkové kosmetiky ve světě. Při výrobě jsou aplikovány nejvyšší standardy kvality doporučené pro farmaceutickou výrobu a plně odpovídá precizním švýcarským kritériím kvality výroby.

THERMAL LINE

THERMAL LINEThermal Line je řada vhodná k ošetření všech typů pletí, i těch nejcitlivějších. Daný problém pleti se řeší hlavně výběrem aktivních sér, která se aplikují na pleť, i do masážních krémů. Hlavní účinná látka, která je obsažena v každém produktu, je Thermal Mist – termální voda    z lázníMontbriódel Camp.

THERMALISSIMA

THERMALISSIMAExklusivní produkty, určené k ošetření zvláště citlivé pleti. Hlavním cílem tohoto ošetření je obnova a regenerace buněk, zpevnění pleti, vypnutí vrásek a ochrana.

GOLDEN LINE

GOLDEN LINEVšechno, co toužíte dopřát své pleti – výživu, zářivost, pevnost – můžete mít nyní díky 24 k Gold Care (péči s 24 karátovým zlatem). Elegance a vytříbenost vnesená do kosmetiky. Promyšlený elixír krásy a mládí s tak úžasnými složkami, jako je 24 karátové zlato, nabízí intenzivní a celkovou terapii proti stárnutí pleti.

CELL VITALE - ANTI AGE

CELL VITALE - ANTI AGEProfesionální kosmetické ošetření, založené na principu rostlinných kmenových buněk z drůdyšvýcarského jablka Uttwiler Spätlauber. Tento program kosmetického ošetření stárnoucí nebo časem poničené pleti má za cíl navrátit pleti její přirozenou svěžest a jas. Významná technologie s viditelnými výsledky již po prvním sezení, a to díky svému složení s vysokým obsahem kmenových buněk. Ty jsou extrahovány z odrůdy švýcarského jablka, které je velmi ceněno pro své mimořádné vlastnosti v oblasti buněčné obnovy. Zárodečné buňky této odrůdy mají nevídané vlastnosti. Laboratoře Selvert je začaly využívat v nové řadě Cell Vitale proti stárnutí. Zárodečné buňky jablek mají vliv na zárodečné buňky pleti.

CELL VITALE - HYDRATANTE

CELL VITALE - HYDRATANTEProfesionální kosmetické ošetření, založené na principu rostlinných kmenových buněk z alpské růže Rododendron Ferrugineum. Selvert Thermal rozšířil řadu Cell Vitale o hydratační ošetření s novým, unikátním a vysoce specifickým pojetím péče o pleť. Speciální působení rostlinných kmenových buněk alpské růže Rododendron Ferrugineum, spojené s pečlivě navrženou směsí ostatních ingrediencí, je posíleno dalším okysličením, látkami ke snížení překrvení a antioxidanty ve formě olygojednotek z nejlepších termálních vod světa. Tato hydratační péče je speciálně vytvořena pro ošetření suché pleti, která začíná vykazovat první známky oxidace kmenových buněk, a na druhou stranu jako doplněk jakéhokoliv specifického ošetření k zajištění prodlouženého trvání jeho účinků.

WHITE PERFECTION

Bělící řada je vytvořena z mnoha inovačních aktivních látek, které redukují produkci melaninu, hluboce regenerují pleť a minimalizují lokalizované skvrny. Tato vysoce účinná péče o pleť z řady Selvert Thermal je navržena pro zachování projasnění, zářivé čisté pleti,      a je zaměřena na již existující skvrny a jako prevence před tvorbou nových. White Perfection je komplexní kosmetické ošetření, vytvořené pro všechny typy pletí, které hledají obnovu a čistotu. Odstraňuje skvrny na pleti, způsobené slunečním zářením, těhotenstvím nebo stárnutím.

Ľ ESPRIT DERMATOLOGIQUE

Ľ ESPRIT DERMATOLOGIQUEŘada L´EspritDermatologique je určena k péči o problematickou pleť. Perfektní kombinace dermo-kosmetické vědy, umění a krásy. Tato řada přispívá extrémně jemnou a příjemnou texturou k účinnosti aktivátorů, obsažených v nejnovějších olejnatých složkách, které zajišťují snadnější absorpci aktivních látek a představují něco jako "druhou pleť" - ochranu pleti před vnějšími vlivy ovzduší.

SELVERT(EXKLUZIVNÍ ŘADY)

LISSER

LISSERPřevratná péče v boji proti mimickým vráskám. Produkty této vynikající řady obsahují hlavní látku D-Contraxine 6®, která má podobné vlastnosti jako botulotoxin. Je účinná v potlačení mimických vrásek bez agresivních technologií. Produkty zajišťují skutečný liftingový efekt, pomáhají pleti znovu získat mladý a zdravý vzhled. Tato řada obsahuje profesionální vypínací sérum v ampulích 10 x 3 ml a pro domácí použití liftingový krém na vrásky 50 ml.

OPTIMALE

OPTIMALEOptimale je prvotřídní řada produktů v moderní kosmetice. Představuje nový kosmetický systém, který přispívá k obnově DNA buněk a chrání pleť proti dalšímu poškození. Rovněž obnovuje následky minulých poškození (vrásky, ochablost pleti).

AQUA 21

Výsledek obrázku pro selvertHluboké hydratační ošetření, které zvyšuje transport vody do pokožky tzv. aquaporiny. Jde o speciálně připravený systém, dělaný na míru, schopný hydratace a plně se adaptující hydratačním specifickým potřebám pleti. Je ideální pro posilování přirozené ochrany pleti Selvert představuje intenzivní hydratační ošetření pro všechny typy pletí. Jeho účinnost je založena na proteinech, a pro kompenzaci jakýchkoli nedostatků suché pleti.

VITASPHERES C

VITASPHERES CSelvert představuje produkty řady Vitaspheres C, které obsahují čistý vitamín C. Produkty jsou určeny na pleť unavenou, povadlou, vykazující známky stárnutí a ochablosti, na pleť, která potřebuje neustálý příjem vitamínu C. Tato řada usnadňuje buněčnou regeneraci, zpevňuje tkáň, výrazně zlepšuje stav pleti a chrání ji proti volným radikálům.

REVIVAL

REVIVALVynikající produkt s obsahem kyseliny glykolové a AHA kyselin. Je určen pro všechny typy pletí. Působením produktu se uvolňují zrohovatělé kožní buňky, snižuje se vrstva cornea, napomáhá peelingu a vyhlazuje vrásky. Má velmi jemnou konzistenci a snadnou vstřebatelnost. Díky obsahu AHA kyselin, které se získávají z přírodních produktů, především ovoce, jako jsou citrony, kiwi, hrozny, jablka, ananas atd. má sérum nádhernou ovocnou vůni.

SOLAR LINE ANTI AGEING

SOLAR LINE ANTI AGEINGSluneční řada obsahující 4 druhy produktů (3x emulze, 1x krém) s různými ochrannými slunečními faktory. Emulze mají objem 200 – 250 ml, jsou lehce roztiratelné, vstřebatelné voděodolné a nejsou mastné. Pokožku dostatečně chrání proti silným slunečním paprskům. Produkty jsou obohaceny aktivními látkami, které zabraňují stárnutí pleti, dodávají ji hydrataci a regenerují. Praktické balení s pumpičkou, které usnadňuje dávkování a umožňuje aplikovat potřebné množství přípravku.

BB krémy, CC krémy

BB krémy10 účinků v jednom krému: sluneční filtr 15, sjednocuje, opravuje, projasňuje, omlazuje, hydratuje (12 hod.), ochraňuje, zpevňuje, revitalizuje (vitamín A, E) a vyhlazuje pleť. Tmavý a světlý odstín.

THALAC

Moře je kolébkou života, obsahuje vzácné stopové prvky a minerály, které jsou nezbytné pro blaho lidského těla.
THALAC využívá blahodárné účinky moře ve svých přípravcích pro péči o pokožku.

Zdrojem je Středozemní moře, místo zrodu terapie mořskou vodou.

La mer, source de la vieKosmetické laboratoře THALAC se nacházejí v nedotčeném prostředí přímo na břehu Středozemního moře. Toto umístění jim umožňuje z hlediska zeměpisného a historického dokonale využívat bohatství moře. Za prvé přímým čerpáním mořských extraktů a za druhé napojením se na okolní centra mořské terapie, která jsou známá svými odbornými znalostmi a účinnými postupy.   

Odbornost, věda a účinnost

Díky odborným znalostem v oblasti profesionální kosmetické péče jsou všechny výrobky a protokoly ošetření THALAC zcela unikátní a využívají pozitivního vlivu mořského prostředí.
Jejich účinky s okamžitými a trvalými výsledky jsou uznávány v institutech krásy a lázeňských centrech ve Francii i po celém světě.
Mořské prostředí představuje nekonečný zdroj bohatství a inspirace pro kosmetické laboratoře THALAC, které v něm neustále bádají, aby vyvíjely stále nové a ještě účinnější kosmetické přípravky.

Modro-zelená řasa, zdroj přírodní síly

Algue bleuePrvní živé buňky se zrodily před třemi bilióny let ve formě takzvané jednobuněčné modro-zelené řasy.
Vysoká koncentrace vápníku, hořčíku, vitaminů a aminokyselin v modro-zelené řase má hydratační, zklidňující a zeštíhlující účinky. Tato řasa je používána ve všech našich kosmetických přípravcích na obličej a tělo.

Aktivní mořské přísady, tajemství krásy

Mořské rostliny, lastury ústřic, sůl ze Středozemního moře, perlorodky, mořský elastin a kolagen byly pečlivě vybrány pro svou schopnost zvyšovat obranyschopnost, chránit a regenerovat pokožku.
Spojením s osvěžujícími, krémovými a jemně parfémovanými texturami, tyto mořské aktivní přísady umožňují kosmetice THALAC poskytovat vysokou účinnost a pocit dokonalé pohody.

THALAC výzkum, vývoj
a výrobní struktura certifikovaná ISO 9001

TThalac, R&DHALAC má vysoce rozvinutý výzkum a vývoj, výrobní a mikro-biologický kontrolní útvar.
Výzkumné a vývojové centrum, umístěné v bezprostřední blízkosti Středozemního moře, neúnavně pokračuje ve svém vědeckém výzkumu moře, vyhledávání nových účinných mořských složek, aby bylo schopné každoročně vyvíjet inovace vysoce účinných složení.
Certifikací ISO 9001 a důsledným uplatňováním Cosmetics GMP (Good Manufacturing Practices), naše výrobní jednotka splňuje nejpřísnější, evropské a mezinárodní standardy kvality.
Pro viditelné a dlouhotrvající výsledky nabízíme našim klientům exkluzivní protokoly péče v kombinaci s výrobky THALAC, patřícími svým složením k nejlepším na trhu.

Poslání společnosti Nobilis Tilia s.r.o.

PLAKÁT A3 - PRŮŘEZ KOSMETIKOU S pokorou k přírodním procesům vytváříme jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Vyvíjíme a vyrábíme českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem.
Jsme trvale udržitelnou společností a rozvíjíme se s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Naše hodnoty nám umožňují harmonicky růst   a

K V É S T:

Kvalitou (čistě přírodních produktů)
Vzděláním (odborností a profesionalitou)
Eticky (vztahy i ekologií výroby)
Spokojeností (našich zákazníků i zaměstnanců)
Tradicí (české aromaterapie)

  • Kvalita je pro nás zásadní. Využíváme v nejvyšší možné míře suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina našich produktů je certifikována jako přírodní kosmetika nebo BIO kosmetika. Kdykoliv je to možné, vyrábíme bez konzervantů a syntetických látek. Pro uchování kvality citlivých bioaktivních látek využíváme obaly z tmavě fialového skla. Nikdy nesnižujeme kvalitu kvůli ceně.
  • Vzdělání je naším základním pilířem pro vývoj vlastních účinných přírodních přípravků. Čerpáme nejen z moderních poznatků o účincích léčivých rostlin, ale i z tradičních historických zkušeností. Využíváme znalostí  předních odborníků na aromaterapii, kteří stojí v čele naší společnosti, vytváříme originální produkty a terapeutické postupy. Přesto cítíme pokoru před moudrostí přírody a ctíme její  zákonitosti.
  • Etické a čestné chování v konkurenčním prostředí považujeme za samozřejmost, vážíme si poctivé lidské práce a trváme na pravdivých informacích. V obchodních vztazích se řídíme důvěrou a lidskými hodnotami. Odmítáme využívání živočišných surovin a pokusů na zvířatech. V našich produktech upřednostňujeme ekologicky odbouratelné suroviny, společnost má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recyklujeme odpad a šetříme životní prostředí.
  • Spokojenost našich zákazníků stavíme na účinnosti výrobků, vyváženosti kvality a ceny a etickém chování. Nabízíme flexibilitu, poradenství a péči. Jsme si vědomi léčivých účinků přírodního aroma, jeho vlivu na zlepšení zdraví, fyzické i psychické kondice a uznáváme jeho duchovní rozměr. Synergicky působícími vůněmi pomáháme obnovit rovnováhu a harmonii, navodit pocit pohody a štěstí, přinášíme radost a inspiraci. Naším cílem je aromaterapií obohatit váš život.  
  • Tradice české aromaterapie je v naší společnosti pevně zakořeněna. Jsme nejdéle působící českou společností na našem trhu a nabízíme nejširší sortiment české přírodní a BIO kosmetiky. Stáli jsme u zrodu Asociace českých aromaterapeutů a Institutu aromaterapie, které podporujeme již druhé desetiletí. V malebném prostředí národního parku České Švýcarsko vytváříme společenství lidí, jež tradici české aromaterapeutické kosmetiky udržují a jsou s její filozofií bytostně spjati.

Společnost Nobilis Tilia s.r.o. je členem Unie kosmetiček a Asociace českých aromaterapeutů

Používaná kosmetika