POUŽÍVANÁ KOSMETIKA

DR. BELTER COSMETIPRIODY

DR. BELTER COSMETI

 • FIRMA DR. BELTER COSMETIC
  Je dynamickým německým podnikem se sídlem ve městě Jindřicha Lva – Braunschweigu v Severním Německu.
  Naše společnost se opírá o více než 35letou zkušenost v oblasti kosmetického výzkumu, marketingu a profesionálního působení.
  Do České republiky byl zahájen export našich výrobků v roce 1994 a v roce 1997 získala firma MUDr. Josef Sobotka se sídlem v Brně exkluzivní zastoupení k prodeji přípravků Dr. Belter Cosmetic pro celou Českou republiku. V současné době stojí v čele Dr. Belter Česká republika RNDr. Alena Tesařová.
 • KONCEPT PROFESIONÁLNÍ PÉČE O PLEŤ
  Produkty kosmetiky Dr. Belter jsou výsledkem dlouholetých výzkumných a vývojových prací biochemika a doktora přírodních věd Dr. Clemense Beltera. Mnoholetá a rozsáhlá zkušenost s využíváním přírodních látek a biologických znalostí vedla k uskutečnění vysoce zdařilé profesionální a fyziologicky důmyslné koncepce v péči o pleť.
 • 13 LINIÍ S VÍCE NEŽ 140 PRODUKTY
  Velký výběr přípravků umožňuje individuální přístup k péči o všechny typy pleti. Široká škála možností ošetření spolu s vysokou kvalitou a velmi dobrou snášenlivostí přípravků tak vyhovuje nejnáročnějším profesionálním požadavkům. Všechny přípravky jsou průběžně vylepšovány podle nejnovějších poznatků z oblasti kosmetologie.
 • DOKONALÉ VYUŽITÍ ÚČINNÝCH LÁTEK
  Pečlivě připravené, na kvalitu orientované přípravky využívají přírodní suroviny s vysokým metabolickým účinkem na pokožku – to je základní princip našeho konceptu péče o pleť. Cílem je poskytnout širokou paletu přípravků s vysokým účinkem a snášenlivostí a tím dlouhodobě zajistit perfektní stav pleti. Produkty Dr. Belter neobsahují minerální oleje, parabeny, ani silikony
 • JASNÉ OZNAČENÍ PRODUKTŮ
  Všechny produkty kosmetiky Dr. Belter jsou jasně a viditelně označeny – na obalech najdete přesné složení daného produktu podle mezinárodní nomenklatury (INCI), tak také datum minimální trvanlivosti a číslo šarže.
 • NEUSTÁLÁ KONTROLA PRODUKTŮ – BEZ TESTOVÁNÍ NA ZVÍŘATECH
  Veškeré výrobky jsou neustále podrobovány náročným zkouškám a dlouhodobým testům. Pro testování v žádném případě nejsou používána zvířata.
 • PRODUKTY S ORGANICKÝMI INGREDIENCEMIPRODUKTY S ORGANICKÝMI INGREDIENCEMI
  Před několika lety se DR. BELTER rozhodl navázat spolupráci s lokálními německými farmáři a s jejich produkty z kontrolovaného ekologického zemědělství. Na základě těchto přírodních zdrojů a také dlouhodobých investic do výzkumu se podařilo získat přípravky, které neobsahují nepřírodní konzervační látky. Jde zejména o jedinečnou řadu krémových masek, paleta těchto produktů se ale bude do budoucnosti dále rozšiřovat.
  Tyto přípravky poznáte podle označení – emblému se stylizovaným lístečkem
 • ldquo;DR.BELTER” GreenTec Koncept“DR.BELTER” GreenTec Koncept
  GreenTec Koncept znamená, že používáme ve větší míře látky z kontrolovaného ekologického zemědělství a kombinujeme je jedinečným způsobem s vysoce inovativními pro-medicinskými účinnými látkami.
  Slogan »organic meets medical beauty« tento postup naprosto vystihuje.
  • Výsledek:
   Produkty neobsahují parabeny
   Deodoranty neobsahují aluminium
   Peelingy neobsahují plastové části, které jsou škodlivé pro životní prostředí GreenTec Koncept prohlubujeme a pravidelně rozšiřujeme již 4 roky. Postupně budou všechny línie přepracovány a převedeny na GreenTec Koncept.
 • CENOVÁ RELACE A MARŽE
  Veškerý vývoj a testy produktů jsou prováděny ve vlastních laboratořích, stejně jako výroba, mikrobiologické testy, plnění a balení je prováděno ve vlastní továrně. To garantuje dokonalou kontrolu všech procesů i skladování, rychlost dodávek přímo od výrobce, přímé dodávky z laboratoří mají ale také pozitivní vliv na výhodné ceny.

Můžete se přesvědčit, že důvěra v produkty i služby, zodpovědnost a individuální přístup jsou na prvním místě naší obchodní politiky. Tímto budujeme naše pevné partnerské vztahy s klienty a to nám umožňuje jim podávat odborné rady i služby v kterékoli době.

PŘEHLED KOSMETICKÝCH LINIÍ DR. BELTER

Belter-LogoLinie N

Základní pěstící kosmetická linie s jemnými přírodními a biologickými látkami. Určena je zejména pro mladou pleť a pro kosmetické nováčky.

Belter-LogoBio-Classica

Účinná péče s kyselinou hyaluronovou a hedvábnými proteiny nabízí celou řadu produktů pro efektivní a zároveň luxusní péči o pleť (od 30 let).
Složení přípravků této linie oddaluje ztrátu aktivity pokožky, podporuje všechny důležité funkce kůže a poskytuje vysokou ochranu před vnějšími vlivy prostředí. Podporuje tonus a turgor a dodává pokožce hedvábný pocit

Belter-Logo Sensi-bel

 • Sensi-bel Delicate Care
  Speciální pěstící linie pro hypersensitivní pleť. Všechny přípravky této linie jsou dermatologicky testovány
 • Sensi-bel Couperosis Care
  Pět speciálních produktů se zaměřením na stabilizaci kožní tkáně, prevenci zánětů a anti-aging. Složení bylo vyvinuto k ošetření citlivé pokožky s křehkými kapilárami, sklonem k zarudnutí a viditelnými rozšířenými cévkami (kuperóza/rozacea).

Belter-Logo Stimula

Přípravky této řady jsou určeny pro zralou, náročnou, poškozenou pleť vyžadující regeneraci a zvláštní péči. Obsažené účinné látky zvyšují obranyschopnost pokožky, podporují její obnovení, povzbuzují a aktivují vlastní funkci pokožky. 50+
Tyto drahocenné přírodní bio-stimulátory zajišťují optimální péči o pleť.

Belter-LogoBel-Energen

Moderní, inovovaná linie, nejnovější trendy a nejvyšší kvalita. Bel-Energen je vlajkovou lodí kosmetiky Dr. Belter. Obsahuje speciální, vysoce efektivní, hi-tech účinné látky, které zrcadlí nejnovější vývoj našich vlastních výzkumů a poznatků v lékařské vědě a kosmetické technologii. 

Belter-LogoOcula

Kompletní program pro péči o jemnou, citlivou a často opomíjenou pokožku kolem očí.

Belter-LogoLinie A

Speciální přípravky pro ošetření problematické pokožky se sklonem k nadměrné produkci mazových žláz a akné.

Belter-LogoSamtea body & balance

Přípravky této řady se starají o čistou, hladkou a pěstěnou pokožku celého těla. Linie pro použití jak v lázeňských zařízeních, tak i v každém kosmetickém salonu i pro domácí péči.

Belter-LogoIntensa - ampule

Velká škála vysoce koncentrovaných přípravků pro intenzivní ošetření všech typů pleti.

Belter-LogoIntensa - masky

Kolekce masek různých forem (krémové, alginátové, thermomasky, kolagenové vlizelíny, shake it!) určená k intenzivnímu ošetření především obzvlášť problematické pleti.

Belter-LogoIntensa - speciality

Doplňuje linii Intensa dalšími přípravky pro speciální ošetření.

Belter-LogoIntensa - med

Derm-A-ReNew – profesionální program obnovy pokožky pomocí chemického peelingu (AHA kyseliny).

Belter-LogoSun

Linie nabízí pět přípravků, které zajistí pokožce „zdravé opalování“. Hodnotné ochranné a pěstící účinné látky chrání a vyživují pokožku během opalování i po něm.

Belter-LogoMan

Linie Man nabízí specifickou péči o náročnou mužskou pokožku. Složení a obsažené účinné látky těchto produktů odpovídají požadavkům a vlastnostem mužské pokožky.

PRIODY

THERMAL LINE Je jiná, je výjimečná, je mimořádná - řeč je o šetrné kosmetice PRIODY, která podtrhuje přirozenou krásu každé ženy. Čistě přírodního původu kosmetiky je dosaženo použitím prvotřídních surovin, jejichž důkladný výběr byl tím prvním a nejdůležitějším krokem při výrobě jedinečných produktů PRIODY.
Kvalita, složení a koncentrace jednotlivých surovin představuje hlavní rozdíl mezi PRIODY a dalšími kosmetickými produkty, kterými je trh zaplaven. Právě díky kvalitě a složení našich produktů pomáháme našim klientkám být krásnější, spokojenější a usměvavější. A co víc? Děláme to s radostí.
Naším posláním je nabídnout zákazníkům špičkové kosmetické produkty vyrobené z nejčistějších surovin. Samozřejmostí je neustálá práce na rozšiřování nabízeného sortimentu včetně poskytování vynikajícího servisu a přidaných hodnot.
Toužíte si zachovat svou přirozenou krásu, cítit se dokonale a stále vypadat mladě a svěže? Seznamte se, prosím, s PRIODY kosmetikou… s produkty inspirovanými čistou přírodou.

Proč je kosmetika PRIODY tak jiná?
Kosmetické produkty PRIODY prošly dlouhým procesem výroby, na kterém se nepodíleli jen přední odborníci, ale v rámci vytváření jednotlivých výrobků byly zohledněny požadavky, preference i zkušenosti mnoha klientek.
Kosmetika PRIODY se snaží využít to nejlepší, co se v přírodě nachází. V produktech PRIODY tak nenajdete pouze kyselinu hyaluronovou či kolagen, ale snoubí se v nich vysoká koncentrace aktivních látek a kvalitních surovin, díky nimž je možné dosáhnout maximálního účinku daného výrobku. Výtažky a extrakty z bylin pochází z předem ověřených míst, kde je kladen mimořádný důraz na ekologicky čisté prostředí. Díky tomu je zaručena naprostá čistota, maximální koncentrace a kvalita jednotlivých produktů.
A protože se jedná o přírodní kosmetiku, nejsou při její výrobě použita žádná umělá barviva, syntetické látky či další chemie. Kosmetika PRIODY není taktéž testována na zvířatech.

Individuální přístup
Unikátní je kosmetika PRIODY i z toho pohledu, že se nejedná o žádnou masovou výrobu, jako v případě řady nadnárodních kosmetických společností. Vzhledem k tomu, že PRIODY klade důraz na kvalitu a spokojenost zákazníků, jsou i jednotlivé produkty vyráběny v menších šaržích, které umožňují, aby výrobky nebyly plné konzervačních látek a ke klientce se dostaly v co nejkratší době po výrobě.

PRIODY v zahraničí
Ačkoli se kosmetika PRIODY dnes prodává kromě České republiky i na zahraničních trzích, jako je Slovensko, Německo, Velká Británie, Itálie, Francie, USA či Blízký východ, zachovává si svou jedinečnost a nepodléhá komerčním tlakům na snížení výrobních nákladů na úkor kvality. Nechceme dělat kompromisy. Věříme totiž, že zákazníka získáme kvalitou našich výrobků, ne nejnižší cenou. Víme, co prodáváme, a věříme v kvalitu našich produktů.

Produkty pro každou pleť
PRIODY je řešením pro mnoho problémů s pletí. Jednotlivé výrobky jsou vhodné pro jakýkoli typ pleti, ať už se jedná o ženskou, mužskou, mastnou či suchou. Kosmetická řada PRIODY se aktuálně skládá z 30 jedinečných produktů, mezi kterými nechybí pleťové krémy, micelární vody, výživná séra či pleťové masky.
Pro každou ženu i muže jsou tak připraveny výrobky, s kterými získají nejen svěží a mladistvý vzhled, ale také pocit výjimečnosti.

INGREDIENCE použité v kosmetice PRIODY

 • Výtažek z Vilínu - pochází ze Severní Ameriky. Extrakt je bohatý na esenciální oleje a třísloviny se saponiny. Zlepšuje mikrocirkulaci krve, tonizuje, osvěžuje, odplavuje toxiny, má adstringentní účinek.
 • Kyselina hyaluronová - je přirozenou součástí naší pokožky a je zodpovědná za její krásu, zářivost a jemnost. Vyhlazuje vrásky, zpomaluje proces stárnutí a hydratuje pleť. Účinně regeneruje vazivové tkáně a potlačuje proces stárnutí kůže. Dokáže napravovat hluboká poškození a vrásky. Proto je využívána v kosmetických omlazovacích přípravcích. Důležitá je také její schopnost vázat na sebe velké množství vody. Tím dokonale hydratuje.
 • Výtažek z lékořice - působí regeneračně na stárnoucí pleť. V kosmetice je přirovnáván ke kořenu Žen-šen. Blokuje tyronizaci, enzym zodpovědný za tvorbu melaninu. Díky tomu předchází formování nových tmavých skvrn.
 • Vitamin B3 - je důležitý k uvolňování energie ze sacharidů, udržuje zdravou pokožku.
 • Beta glukan - prostředek bojující proti volným radikálům. Beta glukan stimuluje přirozenou obranyschopnost pleti a podporuje obnovu buněk. Osvědčil se i v boji proti nepříznivým vlivům znečištěného životního prostředí. 
 • Resveratrol - je 20x silnější antioxidant než vitamin C, 5x silnější než betakaroten, 50x silnější než vitamin E. Má schopnost bránit stárnutí buněk pleti a celého organismu. Resveratrol aktivuje skupinu sedmi enzymů, tzv. sirtuiny, které se podílejí na ochraně DNA. Resveratrol tak vykazuje významné protektivní účinky na buňky, tkáně, orgány a celý organismus.
 • SepiLift - aminokyselina rostlinného původu, která posiluje a hydratuje pleť, prodlužuje životnost kolagenových vláken. Má úžasný liftingový efekt.
 • Aloe Vera - zjemňuje, čistí, osvěžuje, zklidňuje a regeneruje i velmi citlivou nebo podrážděnou pleť. Obsahuje více než 200 vzácných látek využívaných ve farmaceutickém průmyslu, jako jsou například enzymy, vitamíny (A, B1, B2, PRO B5, B6, C, E a Beta karoten), minerální látky a aminokyseliny.
 • Heřmánek římský - má protizánětlivý a zklidňující účinek. Čistí a regeneruje pokožku.
 • Kyselina kaprylová – získává se z kokosového ořechu, má antibakteriální a antivirové účinky a pomáhá zmírnit různé kožní problémy a onemocnění jako například herpes, různé formy plísní nebo kvasinek.
 • Jojobový olej - udržuje přirozenou vlhkost a odolnost pokožky. Má silné hojivé schopnosti a přirozený ochranný UV-filtr.
 • Alfa Arbutin - získává se z listů medvědice lékařské. Zabraňuje tvorbě melaninu a vzniku pigmentových skvrn a pih. Jedná se o nejúčinnější, ale zároveň i nejjemnější přírodní prostředek pro bělení pleti. Arbutin je katalyzátor tvorby pleti prospěšných enzymů.
 • Kojic kyselina - výtažek z houby pocházející z Japonska. Má silné bělící účinky, posiluje účinky Alfa arbutinu, bělí pleť a zabraňuje tvorbě pigmentových skvrn.
 • Perlový prášek - redukuje skvrny a rozasňuje pleť. Obsahuje množství proteinů a aminokyselin, které podporují tvorbu vlastního kolagenu, vyživuje a hydratuje pleť.
 • Bambucké máslo - působí proti toxinům z vnějšího prostředí a hloubkově hydratuje, zjemňuje a chrání proti nepříznivému vlivu počasí. Vitaminy A, E, F chrání pleť před škodlivými vlivy vnějšího prostředí, brání předčasnému stárnutí buněk a podporují jejich obnovu.
 • Panthenol - podporuje regeneraci pokožky, zlepšuje činnost metabolismu a výživu pleti, pomáhá zachovat její mladistvý vzhled a omezuje tvorbu vrásek. Panthenol má pleť vynikající uklidňující, regenerační a výživné účinky.
 • Extrakt ze zeleného čaje - regeneruje a zpevňuje unavenou pleť, hojí případné poškození, záněty či podráždění po opalování.
 • Hroznový olej - zpomaluje stárnutí pokožky, zjemňuje vrásky a předchází jejich vzniku. Odstraňuje kruhy pod očima, hydratuje suchou pokožku a omezuje tvorbu stařeckých skvrn.
 • Extrakt z ženšenu - zlepšuje prokrvení kapilárií, ovlivňuje tvorbu melaninu v epidermální vrstvě, regeneruje pokožku, chrání ji a vyživuje.
 • Alfa lipoová kyselina - přírodní antioxidant, který chrání buňky před záněty, poškozením volnými radikály a podporuje jejich regeneraci. 
 • Marine kolagen - hloubkově hydratuje, regeneruje a zpevňuje pleť. Zpomaluje procesy stárnutí a viditelně pleť omlazuje.
 • Marine elastin - podporuje účinky kolagenu, proniká hluboko do pokožky, kterou vyživuje, zpevňuje a navrací jí pružnost.
 • Rakytníkový extrakt - má prokazatelné regenerační a protizánětlivé účinky, velmi příznivě působí na různé kožní defekty.
 • Kyselina salicylová - reguluje tvorbu mazu, zabraňuje ucpávání pórů a má peelingový efekt.
 • Jojobový olej - jeden z najkvalitnějších olejů, který je mimo jiné vhodný i pro novorozence. Efektivně pleť hydratuje, vyživuje, zvyšuje její elasticitu, hojí a regeneruje.
 • KukuiNut olej – pochází z Havaje. Regeneruje podrážděnou a citlivou pleť a zároveň ji vyživuje.
 • Výtažek z mořské řasy - stimuluje a aktivuje celkovou látkovou výměnu buněk, mikrocirkulaci pokožky, posiluje vitalitu a pružnost.
 • Gotu Kola extrakt - Elixír mládí, který je ceněn více než ženšen. Obsahuje flavonoidy a saponidy, zlepšuje stav pleti a cév.
 • Výtažek z echinacey - stimuluje buněčnou imunitu a posiluje tak obranyschopnost.
 • Výtažek ze zeleného čaje - působí antibakteriálně, má antiseptické a uklidňující účinky.
 • Papaya extrakt - podporuje proteinovou stavbu vrchní vrstvy pokožky a zajišťuje tak lepší odstranění odumřelých částeček z povrchu kůže. Působí obzvláště jemně a dodává pleti jednotný barevný tón.
 • CamuCamu extrakt - zásobuje pleť kyslíkem, chrání ji před volnými radikály a regeneruje ji.
 • Mangosteen extrakt - bohatý na vitamín C, vápník, antioxidanty, kyselinu ellagovou, fytovou a chlorogenovou.
 • Acai extrakt - obsahuje nejvíce antioxidantů ze všeho ovoce, jaké bylo dosud na světě objeveno.
 • Vitamin A (retinol) - je důležitý pro obnovu a růst kožní tkáně, má prokazatelné účinky proti jemným i hlubokým vráskám.
 • Vitamin E - pomáhá chránit před poškozením sluncem, bojuje proti vysychání pleti a stárnutí.
 • Kyselina askorbová - je známá jako silný antioxidant, chrání pleť, neutralizuje volné radikály způsobené UV zářením, přispívá k obnově kůže a podporuje tvorbu kolagenu.
 • Vitamin C - je známý jako silný antioxidant, chrání pleť, neutralizuje volné radikály způsobené UV zářením, přispívá k k regeneraci a obnově kůže a podporuje tvorbu kolagenu, zpevňuje a vyhlazuje vrásky.
 • Jojobový olej - jeden z najkvalitnějších olejů vhodný i pro novorozence. Efektivně pleť hydratuje, vyživuje, zvyšuje elasticitu, hojí a regeneruje.
 • Výtažek ze zeleného čaje - působí antibakteriálně, má antiseptické a uklidňující účinky.
 • Olej Světlice barvířské - pomáhá udržet pleť hydratovanou po dlouhou dobu, obsahuje kyselinu linolovou a omega-6 mastné kyseliny a další důležité vitamíny.
 • Kyselina citronová - stimuluje mikrocirkulaci krve v pokožce, pročišťuje a účinně působí proti její únavě.
 • Přesličkový extrakt - v kosmetice se používá ke zvýšení pružnosti a zpevnění kůže a jako pomocný prostředek při ošetřování strií.
 • Geranium extrakt - má antimikrobiální a antioxidační účinky.
 • Pampeliškový extrakt – má vyživující, rozjasňující a omlazující vlastnosti. Má celou řadu využití jak v kosmetice tak lékařství. Pampeliška také pomáhá léčit akné, ekzémy a lupénku.
 • Filtrovaný a čištěný šnečí sekret - extrakt - stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Napomáhá regeneraci kůže a tkání, čímž omezuje výskyt vrásek, skvrn a jizev. Má skvělé hydratační schopnosti.
 • Okurkový extrakt - má osvěžující a vypínající účinek na pleť.
 • Esence lékořice - léčivá rostlina, která má protivirové vlastnosti a posiluje imunitní systém.
 • Mandlový olej - má silné regenerační a uklidňující účinky. Dodává pleti pocit hebkost. Chrání pleť se sklony k popraskání, olupování a svědění

Používaná kosmetika